Dla Klientów

nowe segmenty marki, osiedle domów jednorodzinnych markiPlanujesz zakup domu? Szukasz cichego i spokojnego miejsca w niewielkiej odległości od miasta?

Marki pod Warszawą to miejsce, w którym powstaje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych. W ofercie posiadamy nowe segmenty w stanie deweloperskim o wysokim standardzie. Każdy segment posiada własny ogródek. Osiedle jest ogrodzone i wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia – parkingi, place zabaw, itp.

Dlaczego warto wybrać dom w stanie deweloperskim?

Domy pod klucz rzadko odpowiadają potrzebom i oczekiwaniom wszystkich klientów. Dlatego projektując nasze osiedle domów jednorodzinnych postanowiliśmy przekazywać segmenty nowym właścicielom właśnie w stanie deweloperskim. Stan deweloperski umożliwia dowolne wykończenie wnętrz z zastosowaniem wybranych materiałów i technologii wykończeniowych. Dzięki temu Twój dom będzie dokładnie taki, jakim go sobie wymarzyłeś!

Nowe segmenty kontra stare domy do remontu – co się bardziej opłaca?

W prawdzie domy do remontu są relatywnie tańsze od nowo wybudowanych, ale trudno tu mówić o oszczędnościach. Nowe segmenty, choć droższe podczas zakupu, przed zamieszkaniem wymagają mniejszego nakładu inwestycyjnego niż stare budynki, w których wymiany lub renowacji wymaga praktycznie wszystko – od prac tynkarskich, po dekarskie. To sprawia, że w finalnym rozrachunku  nowe segmenty nierzadko okazują się o wiele tańszą alternatywą dla domów do remontu.

Osoby zainteresowane zakupem segmentu na osiedlu w Markach pod Warszawą zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży.